İSTANBUL Avrupa ve Anadolu yakası  karel yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. Karel ürünlerini firmamızın satma ve teknik servis desteği verme yetkisi bu bölgelerde vardır.

İstanbul Arnavutköy İlçesinde Aktek Telekom olarak KAREL Telefon santralleri satış montaj ve satış sonrası teknik servis hizmeti.
Karel Telefon sistemleriyle, gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan küçük-orta kapasiteli iş yerlerine, hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses, görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği, sayısal, ISDN, anolog, IP uyumlu çözümler sunuyor.
Telekomünikasyonun rolü, bilgi teknolojilerinin gelişimi ile birlikte gün geçtikçe artıyor. İşletmeler artan bilgi ihtiyaçlarını karşılamak ve daha verimli çalışabilmek için iletişim sistemlerini yeniden yapılandırmak zorunda. Karel, sayısal ve anolog telefon sistemleriyle, gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan küçük, orta ve büyük kapasiteli iş yerlerine, hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses, görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği, analog, sayısal, ISDN, IP uyumlu çözümler sunuyor
Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinerek bu günlere gelmiştir. Arayın ihtiyacınıza uygun KAREL telefon santral sistemleri ile size çözüm sunalım.


KAREL IP ve Analoğ telefon santral sistemleri satış montaj kurulum ve satış sonrası teknik servis hizmeti ile 30 yılı aşan tecrübemiz le 2012 yılında kurduğumuz kendi firmamız da bilgi birikimimizi sizinle paylaşmaya hazırız.Uygun Karel servis hizmet bedeli ve Karel santral fiyatlarımızda avantajlı paket seçenekleri özel iskonto oranları ile siz müşterilerimizin yanındayız. Profosyonel bir yaklaşım yaygın servis ağı hizmette öncelik ve kaliteden ödün vermeden farkımızı göstermek.İletişim İhtiyaçlarınız için Çözüm, Gelişmiş Telefon Sistemleri.Yeni Nesil IP İletişim Sistemleri ile İhtiyaçlarınızı Hızlı ve Kaliteli Olarak Çözün. IP Telefon Santralleri.Hızlı, Kaliteli, Çok Amaçlı İletişim için Karel Telefon Santralleri Profesyonel Bir Yaklaşım ve Uygun Ödeme Seçenekleriyle Hizmetinizdeyiz. Kapasitenize ve İhtiyacınıza Uygun Projelendirme.

ETİKET: karel, karel servis, karel bayi, karel santral, karel yetkili servis, karel yetkili bayi,karel santral fiyatı,karel santral fiyatları, karel destek, karel santral satış, karel santral servisi, karel santral servisleri