IP Kameralar – IP CCTV Sistemleri

                            

Güvenlik Kameraları ve Kamera Sistemleri

IP Kamera nedir sorusunun yanıtı olarak; üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp dijital veriye çeviren, işlenmiş olan görüntüyü ağ (network) yardımıyla ilgili kişilere yönlendiren görüntüleme cihazıdır.

IP kamera seti veya güvenlik kamera seti içeriğinde; IP kamera kayıt cihazı, kayıt cihazı kapasitesine uygun sayıda IP kamera, kayıt cihazı PoE çıkışa sahip değilse güvenlik kamerası sayısına uygun olarak PoE switch, switchin PoE olmadığı durumlarda kamera sayısı kadar besleme adaptörü ve network kablosu.

Eco Serisi Kameralar

Eco serisi IP kameralar; her ölçekte ofis, restoran, okul, spor salonu, otopark ve servis istasyonları gibi projelerde, tüm iç ve dış mekanlarda -40ºC ile 60ºC arasında iklim koşullarında kullanıma uygun kameralardır.

Ayrıca müdahalesi zor ve uzaktan netlik ayarı yapılması istenen uygulamalar için saldırıya dayanıklı, uzaktan ayarlanabilir fokuslu True WDR IP kamera modelleri de bulunmaktadır.

                                                                

4K Serisi Kameralar

4K Serisi IP Kameralar sayesinde; proje ve taahhüt işleri için, en olumsuz aydınlatma koşullarında dahi kaliteli görüntü veren profesyonel, SuperWDR 4K özellikli IP kameralardır.

Müdahalesi zor ve uzaktan netlik ayarı yapılması istenen alanlarda video izleme uygulamaları için uzaktan ayarlanabilir fokuslu, profesyonel Super WDR 4K özellikli kamera modelleri de bulunmaktadır.

Otoyollar, meydanlar, otopark alanları, servis istasyonları, üniversite, hastane, havaalanı ve metro istasyonu gibi projelerde iç mekanlarda ve dış alanlarda -40ºC ile 60ºC arasında iklim koşullarında kullanıma uygundur.

                    
Kamera sistemlerimiz için Lütfen Fiyat İsteyiniz.