AKTEK TELEKOM Firmamız 2012 senesinde kurulmuştur. Arnavutköy İstanbul merkez odaklı çalışan firmamız İstanbul Bölgesine Hizmet Vermektedir.

Telekomünikasyon alanında 30 yıllık tecrübemizi bilgi ve birikimlerimizi Kendi firmamızda  faaliyetimize devam etmekteyiz. Karel IP & Analoğ Telefon Santralleri Telekominikasyon ürünleri Satış Montaj Ve Satış Sonrası Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Telefon santrallerine bağlanabilecek robot operatör,operatör konsol seti, santral ilave harici dahili kartları,fct cihazları, santral ses kayıt cihazları,telefon makinası, santral sayısal setleri,dect telefon (telsiz telefon) cihazları,ip dect sistemleri,ip dect,konferans cihazları,ip telefon,gateway(fxo,fxs),ip gsm gateway, brı kartlar, prı kartlar,operatör kulaklığı,telefon sarf malzemleri,network svichler ve buna bağlı olarak santral sistemleri için ip lisanslar ayrıca güvenlik kameraları(ip,hd,analog),güvenlik kamera kayıt cihazları satışını ve montajını yapmaktadır.İkinci el santraller ve ilave ürünlerinde 1 yıl garanti vermektedir.

Firmamız  günü birlik çözümler yerine uzun vadeli teknolojik çözümler sunarak müşterinin sorun yaşadığı dönemde yerinde ve hızlı teknik destek vererek  çalışmalarını devam etmektedir.Telefon santral fiyatların da firmamız iskonto oranlarını yüksek tutup Ucuz santral ve uygun santral ilkesiyle müsteri kapasitesini arttırmayı hedef yapmıştır.

 

 

AKTEK TELEKOM

Karel Telefon sistemleriyle, gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan küçük-orta kapasiteli iş yerlerine, hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses, görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği, sayısal, ISDN, anolog, IP uyumlu çözümler sunuyor.

Telekomünikasyonun rolü, bilgi teknolojilerinin gelişimi ile birlikte gün geçtikçe artıyor. İşletmeler artan bilgi ihtiyaçlarını karşılamak ve daha verimli çalışabilmek için iletişim sistemlerini yeniden yapılandırmak zorunda. Karel, sayısal ve anolog telefon sistemleriyle, gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan küçük, orta ve büyük kapasiteli iş yerlerine, hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses, görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği, analog, sayısal, ISDN, IP uyumlu çözümler sunuyor

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinerek bu günlere gelmiştir. Arayın ihtiyacınıza uygun KAREL telefon santral sistemleri ile size çözüm sunalım.